Pat Stępień

Kreuj swoją przyszłość

Postaw na coaching!

Coaching jest partnerską relacją, dzięki której zrealizujesz własne cele przy użyciu zasobów, które posiadasz, jednak nie wiesz jak z nich korzystać. Czasem zwykła rozmowa może przerodzić się w coś niesamowitego, czasem może stać się czymś odkrywczym, jednak najlepiej, gdy wnosi coś, co pozwoli Ci zmienić coś, co chcesz zmienić.

Jak to działa?

Kontrakt coachingowy jest umową, która ma na celu zabezpieczyć klienta oraz coacha w trakcie trwania procesu. Ważne jest, aby w relacji zostały zawarte odpowiednie zasady dotyczące współpracy, które będą ważne dla klienta oraz coacha.

Spotkania coachingowe/ sesje są częścią procesu, który stanowi całość pracy coachingowej. Niezwykle ważnym elementem w procesie jest praca pomiędzy sesjami, kiedy klient pracuje we własnym zakresie.

Coaching jest formą pracy odbywającej się na sesjach/spotkaniach. To klient jest osobą wyznaczającą kierunek, w którym chce podążać. Coach niczego nie narzuca, ani nie sugeruje – swoją obecnością towarzyszy klientowi w podróży do wyznaczonego przez niego celu i uważnie czuwa, aby mu w tym pomóc.

Cel jest to coś, do czego klient chcę dotrzeć. Coś, co chcę osiągnąć i przejawia w tym kierunku motywację.

Narzędzia coachingowe są to różne gry, ćwiczenia oraz sposoby pracy, aby przybliżyć klienta do jego celu. Każdy z nas jest inny, a dostosowanie odpowiedniego narzędzia może być kluczem do osiągnięcia celu.

W coachingu niezbędna jest motywacja wewnętrzna klienta. Jeżeli to czytasz, to oznacza, że masz w sobie motywację, aby udać się na coaching, ale być może brakuje Ci jeszcze przekonania, że to będzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Nic prostszego jak tylko odezwać się do mnie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z moją ofertą.

Dlaczego ja?

Jestem osobą bardzo zaangażowaną w sesje i proces. Staram się być przy kliencie i dawać mu tyle przestrzeni, ile potrzebuje, aby pracować nad własnym celem. Kilkaset godzin praktyki coachingowej pozwoliło mi doskonalić swój warsztat pracy i cały czas to robię. Z kwestii formalnych, ukończyłem studia coachingowe na poziomie PCC. Jeżeli wcześniejszy coach sprawił, że coaching nie jest Ci bliski, spróbuj ze mną 🙂 Sesja zero jest darmowa 🙂

Miliony ludzi skorzystało już z coachingu!

Coaching staje się coraz popularniejszą formą pracy nad własnymi celami. Liczba osób, które postawiły na coaching stale rośnie i nie jest to już przywilej dla grup ekskluzywnych tj. aktorzy, sportowcy, managerowie, czy też ludzie ze świata polityki. Jeżeli zastanawiasz się czy to może być rozwiązanie dla Ciebie – skontaktuj się ze mną i sprawdź! Sesja 0 jest darmowa, umów się na spotkanie i zobacz jak Tobie z tym będzie.