Pat Stępień

Życie pisze zaskakujące scenariusze i kiedy to pisze, to wspominam chwile, które mogłem przeżyć, sytuacje, których mogłem doświadczyć , ale przede wszystkim ludzi wspierających mnie na poszczególnych etapach mojego życia i rozwoju.

Moją wielką pasją jest praca z ludźmi. Od zarządzania wszystko się zaczęło, kiedy stawiając pierwsze kroki w życiu zawodowym, w wieku niespełna 19 lat – zostałem liderem zespołu sprzedażowego. Kompetencje miękkie to zdecydowanie moja najmocniejsza strona. Od kiedy pamiętam, chciałem dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, co realizowałem początkowo udzielając korepetycji, angażując się w pierwsze wystąpienia publiczne, prowadzenie lekcji, czy wykładów. Studia z zakresu pedagogiki dał mi szansę rozkwitu, którą w pełni wykorzystałem realizując wiele projektów, otrzymując przy tym kilkanaście nagród w Polsce i zagranicą. 

Pierwsze kroki w roli trenera stawiałem kierując zespołem sprzedażowym, ale to byłą jedynie kropelka w morzu potrzeb. Na studiach iskra przerodziła się w płomień. Rola trenera jest moim życiowym spełnieniem, w której mogę łączyć wszystkie mocne strony i umiejętności, aby dawać innym to, co najlepsze, ale również odbierać od innych i wciąż się rozwijać. Lubię w sobie i cenię moją charyzmę, pasję i kreatywność  oraz to, że nigdy nie pozwoliłem sobie założyć maski. Jednak najbardziej lubię w sobie to, że jestem człowiekiem. Mogę popełniać błędy i uczyć się na nich.

Prywatnie jestem szczęśliwym opiekunem dwójki uroczych kociaków, niedługo zostanę również mężem, a w niedalekiej przyszłości wymarzyłem sobie być superbohaterem dla mojego synka 😉