Pat Stępień

Opinie klientów

Brałam udział w szkoleniu o budowaniu silnej marki. Sposób w jaki Pan prowadzi szkolenie bardzo mi się spodobał. Nie dość, że nie było nudno, to jeszcze stosuje zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce! Są pierwsze efekty! Dziękuję PAT!!!
Marzena m.
Manager ds. PR
Zapisałam się na otwarte szkolenie z budowania zespołu, ponieważ pracuję jako kierownik w jednym ze sklepów sieciowych. Myślałam, że wiem o zarządzaniu wszystko i jeszcze więcej o budowaniu zespołu. Udział w szkoleniu zweryfikował moją wiedzę i pomógł zrozumieć to, co się dzieje w moim własnym zespole. Dzięki temu łatwiej komunikuję się z moimi pracownikami."
Angelika B.
Team leader
"Byłem u Pata na life coachingu. Trafił do mnie totalnie! Sposób prowadzenia sesji i to poczucie zaangażowania w pracę, pozwoliło mi wypracować swój cel i w konsekwencji osiągnąłem to, czego tak naprawdę chciałem! Coaching był dla mnie nową formą i cieszę się, że to właśnie Pat był moim coachem. Dziękuję Ci raz jeszcze!"
Sebastian T.
Pracownik biurowy
"W mojej firmie organizowane było szkolenie z komunikacji, które prowadził Pat. Bardzo ciepła osoba, kontaktowa, potrafiąca wzbudzić zaufanie i podziw grupy. Mam nadzieję, że kolejne szkolenia w naszej firmie też będą z Tobą, Pat! Pozdrowionka, Marecki!"
Marek J
Młodszy specjalista ds. HR
Wasze opinie:
  • Tadeusz:
    Polecam! »

Zostaw coś po sobie!

 
 
 
 
 
Dziękuję za Twój czas 🙂