Pat Stępień

Zbliżające się szkolenia!

Jesień przyniesie wiele nowych projektów szkoleniowych.
Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się ze mną, aby uzgodnić szczegóły.

"Umiejętność zdyscyplinowania się, by zrezygnować z natychmiastowej satysfakcji w zamian za większą nagrodę w dłuższej perspektywie jest nieodzownym warunkiem sukcesu"
Brian tracy
Designer

Warsztaty Rozwojowe dla przedszkoli

Zabawa jest jedną z najbardziej angażujących form aktywności w życiu dziecka. Stosując specjalną metodologię pracy oraz przygotowane scenariusze, wykorzystuje ten element do wspierania dzieci w rozwoju. Warsztaty mają na celu wspierać kształtowanie się kompetencji interpersonalnych, społecznych, kreatywności i wielu innych.

Rytuały w firmie

Stosowanie rytuałów jest z ludźmi od początków istnienia. Ich nieoceniony wpływ na życie zaczyna być coraz bardziej dostrzegany i wykorzystywany w biznesie. Jakich rytuałów potrzebują Twoi pracownicy? Co może zmienić jeden rytuał w zespole, który przechodzi kryzys? Jak skuteczniej i efektywniej wdrożyć nowego pracownika? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiesz się na moim szkoleniu.

Budowanie skutecznego CV

Epidemia koronawirusa w znaczny sposób wpłynęła na rynek pracy. Wiele osób utraciło swoje dotychczasowe zatrudnienie i musi szukać nowego pracodawcy. Rynek pracy przepełniony jest specjalistami, ekspertami, nowymi talentami – a rekruterzy każdego dnia przeglądają tysiące CV. Jak się wybić na tle innych? Co może sprawić, że to właśnie Twoja aplikacja wypłynie na powierzchnie z oceany innych zgłoszeń? Chętnie podzielę się z Tobą modelem wspomagającym tworzenie życiorysu, który podniesie Twoje szanse o ponad 20%!

Fit Feedback

Umiejętność dzielenia się informacją zwrotną jest kluczowa w utrzymywaniu efektów działania pracowników, zespołów czy współpracy z kontrahentami. Niekiedy niewłaściwe korzystanie z tzw. feedbacku przeradza się w konflikty. Pożywny feedback podniesie efektywność, zoptymalizuje procesy komunikacyjne, co przełoży się na zaoszczędzony czas i pieniądze. Jak usprawnić umiejętności udzielania informacji zwrotnej, aby przynosiła zamierzone korzyści? Zapisz się na szkolenie i przekonaj się jakie to proste!

Wielka podróż bohatera

Jesienią odbędzie się niesamowity Festiwal Wielkiej Podróży Bohatera! Gra przenosi uczestników do świata, w którym urzeczywistnia się ich potrzeba realizacji postawionych przed nimi celów. W trakcie wyprawy uczestnicy przemierzają obszar w drodze do wybranego celu i niemalże dotykają go z pokładów własnych Łodzi. Jedno z najskuteczniejszych narzędzi na rynku coachingowym. Polecam!