AFIRMACJE - Karty coachingowe

Afirmacje

Afirmacje to nietuzinkowe narzędzie coachingowe zawierające 40 kart magnetycznych w kształcie wycinka koła! Dzięki temu każdy będzie mógł stworzyć własne koło i przyjrzeć się temu, co dla niego naprawdę ważne!

Cena: 150 zł

Geneza powstania kart coachingowych - AFIRMACJE

Kiedy w lutym zastanawiałem się nad obszarami związanym z budowaniem relacji - zwłaszcza tych w związkach przytrafił się kryzys w moim związku. Poszukując rozwiązania sporów, zaprosiłem moją ówczesną narzeczoną do wspólnej pracy nad tym, co jest ważne w naszej relacji.

Razem stworzyliśmy zbiór wartości, które wpływały na to, jak układa się nasza relacja. Ku naszemu zaskoczeniu - każdy z nas czuł deficyt w innym obszarze. Dzięki wspólnej pracy nad kołem pokonaliśmy nasz kryzys i przy okazji opracowaliśmy sposób prosty i przydatny również dla innych.

Afirmacje - to karty pozwalające przyglądać się relacji z innymi ludźmi oraz z samym sobą. Czasem to, co najbardziej oczywiste jest pozornie niewidoczne na pierwszy rzut oka. To narzędzie obnaża wszystkie słabe punkty i prowadzi do wspólnego zrozumienia.

Pracując z parami zachęcam do tworzenia dwóch kół, aby każda ze stron mogła zobaczyć to, co dla niej ważne, ale również sprawdzić jak sytuacja wygląda u partnera.

Praca nad wspólnym kołem jest równie pomocna w scaleniu wyjątkowej relacji. Po ponad pół roku ciężkiej pracy nad narzędziem, wieloma testami w sesjach coachingowy i terapii dla par przy współpracy z zaufanymi coachami i psychologami i terapeutami, uznałem że narzędzie jest gotowe, aby podzielić się nim z innymi.

Narzędzie dedukuję swojej ukochanej żonie, która wspierała mnie na każdym etapie tworzenia go oraz wdrażania pomysłu w życie.

Pat Stępień
TRENER - COACH - FILOZOF - CZŁOWIEK

Praca indywidualna

Afirmacje to niezastąpione narzędzie w pracy indywidualnej z klientem . Ich wyjątkowe zastosowanie sprawia, że można z nich korzystać w przestrzeni wykorzystując flipchart, tablicę magnetyczną lub metalową tacę.

coaching dla par

Afirmacje świetnie sprawdzają się w pracy z parą. Wykorzystując dwa koła, wspieramy pary w ułożeniu ich własnych kół i następnie konfrontacji, wypracowaniu wspólnego koła i odnalezienia obszarów, w których występują konflikty.

Autocoaching

Karty są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chcę pracować z autocoachingiem. Ich prosty mechanizm będzie wspierać każdego w drodze do rozwoju ważnych obszarów. Kiedy wybierzesz już obszar, nad którym chcesz pracować. Po prostu przyklej kartę na lodówkę. Każdego dnia będziesz ją oglądać i łapać nową motywację do zmiany.

"To narzędzie jest świetne!"

"Afirmacje to świetne narzędzie. Dzięki niemu mogłam przyjrzeć się z lotu ptaka na ważne dla mnie wartości. Narzędzie wykonane jest w unikalny sposób, co sprawia, że wyróżnia się spośród dostępnych na rynku. To taki "must have" dla coacha! Polecam.
Krystyna kornas
trener biznesu i coach icf

Tak trochę o narzędziu

Głównym założeniem kart magnetycznych jest dostarczenie coachom, psychologom, terapeutom narzędzia, które będzie proste w użyciu i zarazem pomocne w pracy z klientami. Dzięki strukturze koła klient może swobodnie wysegregować warte dla niego obszary i uzyskać wgląd we własne wartości. Narzędzie jest jednym z niewielu na rynku do pracy z relacją

Narzędzie inspirowane jest popularnym i powszechnie stosowanym kołem życia. Dzięki prostemu mechanizmowi, możliwości wykorzystania przestrzennego i sprawdzonej koncepcji – doświadczeni specjaliści będą mogli pracować nim bez korzystania z instrukcji. Karty sprawdzą się w pracy każdego z rozwiniętymi kompetencjami coachingowymi.

Koło relacji, koło wartości i inne koła, które można stworzyć przy pomocy tego narzędzia będą wspierać klientów w wyznaczaniu celów, projektowaniu planu działania oraz wzmocnią motywację. Karty w formie wycinków z koła wymagają 8 elementów do złożenia koła – 8 jest liczbą niezwykłą, wyjątkową. Jej symbolika odnosi się do nieskończoności.
 

Dlaczego?

Afirmacje zostały stworzone po to, aby wspierać innych w drodze do wzmocnienia relacji międzyludzkich. Możliwość pracy w coachingu relacji i terapii par, czyni to narzędzie bezkonkurencyjnym na rynku. Czasem wystarczy coś zobaczyć, aby coś zrozumieć. Spojrzenie na karty z lotu ptaka przynosi wiele niedostępnych wcześniej odpowiedzi. Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy autocoachingowej, co sprawia, że nawet jeżeli nie pracujesz z klientami możesz z nich skorzystać do pracy nad sobą, dążeniem do własnej zmiany i wspomaganiu własnej motywacji.

W jakich obszarach wykorzystasz Afirmacje?

To idealne narzędzie, które sprawdzi się  w pracy z klientami coachingowymi, parami w kryzysie, młodzieżą oraz innymi osobami, dla których owocne może być badanie własnych wartości i ważnych obszarów, ale również dbanie o relacje.  Karty świetnie sprawdzą się  zwłaszcza w:

 • Life coachingu;
 • Coachingu dla par;
 • Terapia dla par;
 • Sesjach opartych na wartościach;
 • Warsztatach zorientowanych na budowanie relacji;
 • Doradztwie filozoficznym;
 • Autocoachingu;

Poszerzenie perspektywy klienta

Prowadząc sesję przy użyciu kart coachingowych Afirmacje dajesz szansę poszerzyć klientowi perspektywę.

 • pracować w obszarze wartości klienta;
 • pracować w obszarze relacji z innymi i z samym sobą
 • pracować wizją i potrzebami;
 • wspierać określenie mierników osiągniętego rezultatu oraz ich ekologiczność i proaktywność;
 • pracować w obszarze mocnych stron;
 • analizować zasoby;
 • wspierać w tworzeniu strategii działania;
 • wspierać w pracy nad budowaniem właściwej samooceny;
 • tworzeniem planu działania;

Praca z przestrzenią

Karty magnetyczne pozwalają pracować w przestrzenie przy wykorzystaniu powierzchni magnetycznych.

Uzupełnieniem do kart w zależności od wybranego miejsca pracy mogą być karteczki samoprzylepne, markery przy pracy z flipchartem oraz inne narzędzia.

Dla kogo?

Gra została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują skutecznych
sposobów wsparcia w procesie osiągania celów i budowania
samoświadomości oraz wspierania relacji. Zalecane są dla specjalistów wspierających swoich klientów.

Jeżeli jesteś:

 • Coachem
 • Psychologiem
 • Terapeutą
 • Psychoterapeutą

Afirmacje będą niezastąpionym elementem Twojej walizeczki narzędziowej.

Zawartość:

Narzędzie składa się z:
– 36 kart magnetycznych z opisanymi wartościami, obszarami wraz z odpowiadającymi im symbolami
– 4 kart neutralnych z symbolem „?”, aby każdy klient mógł pod ich postacią wskazać własną wartość lub ważny obszar, którego nie odnalazł w dostępnej puli
– karty zawierającej QR Kod ze wskazówkami do pracy
 

AFIRMACJE – Karty coachingowe

Cena: 150 zł

Formularz zamówienia

Przesyłając formularz zamówienia akceptujesz regulamin oraz naszą politykę prywatności